Ubytování

Ubytování

Poloha


Stylovou chatu u lesa najdete v krásném prostředí v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v klidné části v obci Josefův Důl směrem Horní Maxov. Velké množství možností pěší turistiky a také cykloturistiky nebo i koupání.

V zimních měsících samozřejmě výborná dostupnost klasického lyžování (Jizerská magistrála) ale i sjezdového lyžováni (Tanvaldský Špičák).

Letní měsíce jsou u nás ve znamení velkého množství výletů (rozhledny a zajímavá místa v okolí chaty) a také cykloturistiky (bikepark Tanvaldský Špičák, a cyklotrasy v okolí chaty)Chata

Chata U Špidlenů s ubytovací kapacitou pro 9 - 11 lidí je vhodná pro menší partu nebo 2 až 3 rodiny s dětmi. Interiér se třemi ložnicemi, velkou společenskou místností a velkou terasou směrem do lesa, kde budete mít svoje soukromí a pohodu třeba i na grillovaní do pozdních ranních hodin s možností využití výčepního zařízení na pivo. :)))

V chatě je možné připojit se k internetu přes Wi - Fi.

K pohodlí Vašeho pobytu je chata také vybavena myčkou na nádobí, velkou LED TV s Xboxem nebo profesionálními šipkami.

Máme také veliké pískoviště pro děti.

V objektu NENÍ majitel.


Přízemí:

1x velká společenská místnost s posezením,otevřeným krbem a možností dvou lůžek. V místnosti velká LED TV a rádio. 1x Kuchyň vybavená plynovým sporákem (4x vařič + trouba) myčkou na nádobý 2x lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovačem, elektrickou pánví a kávovarem. 1x Sprchový kout s umyvadlem


1. patro:

1x Ložnice se třemi lůžky
1x Ložnice se čtyřmi lůžky


Suterén:

1x WC

Parkoviště


V létě přímo u chalupy
V zimě vyhrazené parkoviště nad chalupou

Zahrada - terasa


5 - 10m od lesa. Venkovní posezení pro všechny s ohništěm i grillem

Domácí mazlíček


Po domluvě s majitelem

Obchod/Restaurace


500 m

Skibus